Sat27072024

LAST_UPDATETue, 16 Jul 2024 10am

Back You are here: ΑΡΧΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Έναρξη Λειτουργίας Κοινωνικού Φροντιστηρίου από τον Δήμο Ήλιδας

Έναρξη Λειτουργίας Κοινωνικού Φροντιστηρίου από τον Δήμο Ήλιδας

koinoniko-frontistirio315x236

Στο πλαίσιο της κοινωνικής πολιτικής που υλοποιεί ο Δήμος Ήλιδας και μετά από συνεδρίαση της Οργανωτικής Επιτροπής για τη λειτουργία του Κοινωνικού Φροντιστηρίου ξεκινά άμεσα η διαδικασία κατάθεσης αιτήσεων από ενδιαφερόμενους γονείς μαθητών και εκπαιδευτικούς.

Οι αιτήσεις και τα δικαιολογητικά για τους εκπαιδευτικούς και για τους γονείς μαθητών θα δίδονται και θα κατατίθενται από 7/1/2013 έως και 21/1/2013 κατά τις ώρες 11:00 –2:00 στο Δημαρχείο Ήλιδας, Φιλικής Εταιρείας 6, Γραφείο Δημάρχου, υπ’ όψιν κας Ροκανά Δώρας, τηλέφωνο επικοινωνίας 2622360509.

Σημ: Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί δύνανται να καταθέτουν ηλεκτρονικά την αίτησή τους ( η οποία είναι αναρτημένη στην ιστοσελίδα του δήμου) στο email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε ΕΔΩ.

Για να κατεβάσετε την αίτηση πατήστε  ΕΔΩ.