Wed17042024

Back You are here: ΑΡΧΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΣΟΧ4/2020 ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΜΕΣ ΤΟΥ ΩΔΕΙΟΥ, ΤΟΥ ΝΠΔΔ: Ο ΗΛΕΙΟΣ

Music Photos

Το ΝΠΔΔ του Δημου Ήλιδας ανακοινώνει την ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ της ΣΟΧ4/2020 για την πρόσληψη διδακτικού προσωπικού με Σύμβαση ορισμένου χρόνου, επί ωρομισθία, στο τμήμα του Πολιτιστικού, για τις δομές του Ωδείου και του χορευτικού, του ΝΠΔΔ: Ο ΗΛΕΙΟΣ, Δ. Ήλιδας.

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι δέκα (10) ημέρες (υπολογιζόμενες ημερολογιακά) και αρχίζει από την επόμενη ημέρα της τελευταίας δημοσίευσης της παρούσας σε τοπικές εφημερίδες ή της ανάρτησής της στο κατάστημα της υπηρεσίας μας, στην ιστοσελίδα του Δ. Ήλιδας και στο χώρο ανακοινώσεων του δημοτικού καταστήματος, εφόσον η ανάρτηση είναι τυχόν μεταγενέστερη της δημοσίευσης στις εφημερίδες, και συγκεκριμένα από 10-08-2020 έως και 19-08-2020.

Για να κατεβάσετε την ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ πατήστε ΕΔΩ.